Forum pieknaprzezcalyrok.forumoteka.pl Strona Główna pieknaprzezcalyrok.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktywność fizyczna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum pieknaprzezcalyrok.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
walaszek



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 538

PostWysłany: Nie Lis 13, 2022 7:03 pm    Temat postu: Aktywność fizyczna Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry wszystkim. Uważam, że raczej nie trzeba nikomu takich rzeczy tłumaczyć, ale właśnie sama aktywność fizyczna poprzez sport i rekreację jest całkiem ważna. Moim zdaniem doskonałym do tego miejscem jest ośrodek https://www.centrumzbyszko.com.pl/ i na pewno warto jest korzystać z jego oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady_dama



Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 76

PostWysłany: Sob Sty 07, 2023 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sportu nie lubie.... ale lubie taniec a to pewna forma ruchu Very Happy chodze do szkoly tanca https://www.spot66.pl/ i uwielbiam to
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raluca



Dołączył: 08 Sty 2023
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sty 08, 2023 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taniec to doskonała forma ruchu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżejzi



Dołączył: 24 Paź 2021
Posty: 265

PostWysłany: Wto Lut 27, 2024 3:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem - aktywność fizyczna jest czymś naprawdę bardzo ważnym. W końcu ruch to zdrowie, a dzisiaj mamy wiele możliwości - także w tym kierunku to każdy znajdziecie cos dla siebie. Ja też już znalazłam, bo postanowiłam zapisać się na boks damski i już nie mogę się doczekać pierwszych zajęć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ulka88



Dołączył: 19 Mar 2022
Posty: 240

PostWysłany: Sro Mar 27, 2024 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc na to jakie skakanie na skakance efekty przynosi, to ostatnio doszłam do wniosku, że postawię również na taką aktywność. Fajne jest to, że podczas takiego skakania trenuje się praktycznie całe ciało. Także można ukształtować swoją sylwetkę i ją wyszczuplić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum pieknaprzezcalyrok.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum