Forum pieknaprzezcalyrok.forumoteka.pl Strona Główna pieknaprzezcalyrok.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

hotel

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum pieknaprzezcalyrok.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rokko



Dołączył: 16 Kwi 2021
Posty: 1184

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2021 3:46 pm    Temat postu: hotel Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://nearbyairporthostel.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ja_nina



Dołączył: 12 Maj 2021
Posty: 142

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuję wycieczki bardzo dokładnie. Najpierw wybieram lokalizację, kolejno szukam w danym miejscu komfortowego noclegu i po prostu rezerwuję. Wyszukiwarki hoteli zwykle okazują się zbędne.
W grudniu, przed świętami zamierzam udać się z rodziną do Szczyrku. Zima w górach jest piękna, a że w Zakopanem byliśmy w ubiegłym roku, teraz postawiliśmy na Beskidy. Pobyt mamy już ustalony w hotelu Skalite, przez stronę https://hotelskalite.pl/ błyskawicznie udało się zabukować przestronny, czteroosobowy pokój z łazienką. Zrobiłam to ze sporym wyprzedzeniem, bo już na początku października, w obawie że tak wygodna miejscówka zimą już może być zajęta. Obiekt oferuje gościom wiele atrakcji, m.in. możliwość korzystania ze strefy wellness, basenu, kawiarni i restauracji, więc na pewno cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ani1985Ani



Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 16

PostWysłany: Sro Cze 15, 2022 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteśmy w temacie hoteli to ja w przyszłym miesiącu będę na konferencji pod Pod warszawą w Piasecznie w hotelu Solec https://www.hotelsolec.pl/kontakt i okazało się, że mają jeszcze wolne miejsca i można się jeszcze zakwaterować. Konferencja jest dwudniowa wiec będę na miejscu Smile Z tego co widziałam na stronie to mają fajne, komfortowe warunki i jest restauracja wiec będzie można coś zjeść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ulka88



Dołączył: 19 Mar 2022
Posty: 239

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2024 1:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie znalazłam całkiem atrakcyjny hotel Kraków - Grand Ascot. Kojarzycie? Muszę przyznać, że robi on wrażenie.... Jest ładnie urządzony, obsługa jest profesjonalna i można w każdym aspekcie na nią liczyć. Fajne jest również to, że wszędzie od tego hotelu jest blisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum pieknaprzezcalyrok.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum